kadinverkek.net

Bana Baş Parmağını Göster, Sana Kim Olduğunu Söyleyim

Bana Baş Parmağını Göster, Sana Kim Olduğunu Söyleyim

İletişim araçlarını kullanırken bunlar arasında ellerimizin fonksiyonu oldukça fazladır. Hatta en çok destek olan organımız da diyebiliriz. Sağır ve dilsizler açısından iletişim anlamında en önemli fonksiyonu da eller oluşturduğunu düşünürsek, insanın kendisini ifade etmesinde ellerin yeri tartışmasız çok önemli bir yer tutuyor.

Tüm bunlarından yanında bazı uzantılarımız iletişimden daha fazlasını anlatıyor dersek ne olur? Örneğin baş parmaklarımızın önemi.. Belkide baş parmağınıza dikkatli gözle bakan birisi sizin hakkınızda bazı ipuçlarına sahip oluyordur kim bilir.

Handanalysis’ta yapılmış olan bir çalışma sonucuna göre baş parmaklarınız karakterleriniz hakkında karşı tarafa önemli bilgiler veriyor. Tabiki yanılma payı da bulunuyor ancak açıklama yapan yerin Handanalysis olduğunu düşünürsek fazlaca ciddiye alınacak bir sonuç olarak karşımızda duruyor bu veri.

Aşağıda yer alan başparmak tiplerinden hangisi sizinkine benziyorsa kendiniz hakkında da önemli kişilik bilgilerine sahip olabileceğiniz gibi bunu başka bir arkadaşınız için de yapabilirsiniz.

İyi Eğlenceler;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ