Çok Komik Fotoğraflar

Çok Komik Fotoğraflar
11 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 946 kez okundu.

Sosyal Medya paylaşım platformlarından elde edilen birbirinden çok komik fotoğraflar 11 Ekim 2016 Salı itibariyle yeniden sayfalarımızda. İçlerinde en çok paylaşım almış olanları belirleyerek beğeninize sunuyoruz.

Her ne kadar sinir bozucu gibi gelse de bazıları için çoğu zaman naif olmakla beraber ve İnternet jargonuyla söylersek yaran fotoğraflar denildiğinde hiç şüphesiz bu çok komik fotoğraflaakla gelmektedir. Daha çok kişisel bir komiklik öngörüsünden ziyade resimlerin komikliği sanki belirli kurallar bötünüyle korunan ve de onaylanarak yürürlüğe girmiş yönetmelikler nazarında değerlendirilme süzgecinden geçmiş bir havayı bir müddet sonra iliklerinize kadar hissedersiniz:)

Çok komik fotoğraflar başlıklı İnternette yer alan tüm fotoğraflar için yaptığımız  bu kısa genel değerlendirme ve tespitten sonra yukarıda da belirttiğimiz üzere 11 Ekim 2016 Salı günü tarihli elimize ulaşan sosyal medya’nın en çok beğenilen Çok komik fotoğrafları için aşağıdaki galeri bölümümüzü incelemenizi tavsiye ediyoruz;)

GÜLMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARI AÇINIZ

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git