Süper Komik Fotoğraflar

Süper Komik Fotoğraflar
7 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 460 kez okundu.

Sosyal Medya paylaşım platformlarından ele geçirilen birbirinden süper komik fotoğraflar 7 Ekim 2016 Cuma itibariyle yeniden sayfalarımızda. İçlerinde en çok paylaşım almış olanları belirleyerek beğeninize sunuyoruz.

Her ne kadar sinir bozucu gibi gelse de bazıları için çoğu zaman naif olmakla beraber ve İnternet jargonuyla söylersek yaran fotoğraflar denildiğinde hiç şüphesiz bu süper komik fotoğraflar akla gelmektedir. Daha çok kişisel bir komiklik öngörüsünden ziyade resimlerin komikliği sanki belirli kurallar bötünüyle korunan ve de onaylanarak yürürlüğe girmiş yönetmelikler nazarında değerlendirilme süzgecinden geçmiş bir havayı bir müddet sonra iliklerinize kadar hissedersiniz:)

süper komik fotoğraflar başlıklı İnternette yer alan tüm buradaki resimlere benzer fotoğraflar için yaptığımız  bu kısa genel değerlendirme ve tespitten sonra yukarıda da belirttiğimiz üzere 7 Ekim 2016 Cuma günü tarihli elimize ulaşan sosyal medya’nın en çok beğenilen süper komik fotoğrafları için aşağıdaki galeri bölümümüzü incelemenizi rica ediyoruz;)

GÜLMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARI AÇINIZ

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git