kadinverkek.net

Süper Komik Fotoğraflar

Süper Komik Fotoğraflar

Sosyal Medya paylaşım platformlarından ele geçirilen birbirinden süper komik fotoğraflar 17 Şubat 2017 Cuma itibariyle yeniden sayfalarımızda. İçlerinde en çok paylaşım almış olanları belirleyerek beğeninize sunuyoruz.

Her ne kadar sinir bozucu gibi gelse de bazıları için çoğu zaman naif olmakla beraber ve İnternet jargonuyla söylersek yaran fotoğraflar denildiğinde hiç şüphesiz bu süper komik fotoğraflar akla gelmektedir. Daha çok kişisel bir komiklik öngörüsünden ziyade resimlerin komikliği sanki belirli kurallar bötünüyle korunan ve de onaylanarak yürürlüğe girmiş yönetmelikler nazarında değerlendirilme süzgecinden geçmiş bir havayı bir müddet sonra iliklerinize kadar hissedersiniz:)

süper komik fotoğraflar başlıklı İnternette yer alan tüm buradaki resimlere benzer fotoğraflar için yaptığımız  bu kısa genel değerlendirme ve tespitten sonra yukarıda da belirttiğimiz üzere 17 Şubat 2017 Cuma günü tarihli elimize ulaşan sosyal medya’nın en çok beğenilen süper komik fotoğrafları için aşağıdaki galeri bölümümüzü incelemenizi rica ediyoruz;)

GÜLMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARI AÇINIZ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ