Yuh Dedirten Görüntüler

Yuh Dedirten Görüntüler
23 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 545 kez okundu.

Yuh dedirten görüntüler galerimizle yine bir İnternet komikliklerine daha kapı açıyoruz. Öyle ki; burada göreceğiniz fotoğraflar karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz ve “yuh” kelimesi buradaki fotoğraflar için az bile gelecek. Oldukça iddialı bir tanımlama yaptığımızın farkında olmakla beraber bir o kadar da fotoğraflardaki “yuh” dozu konusunda iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz:)

İnternet’in her eve girmesinin ardından akıllı telefonlar üzerinden de bir çok kişinin uygun fiyatlarla İnternet kullanımı sonucu neredeyse ülke olarak günümüzün önemli bir kısmını bu platform içerisinde geçiriyoruz. Bu kadar çok zaman dilimini burada geçirince insanlar sıkılmamak adına olsa gerek aşağıda gördüğünüz fotoğraflar ve olaylara daha fazla ilgi gösterir oldu.

Aslında günlük yaşam içerisinden gelen bu karelerin tek ortak özelliği enteresanlık konusunda sınır tanımamaları. Hepsi de birbirinden komik ve ilginç olan yuh dedirten görüntüler serimizin 23 Kasım 2016 Çarşamba tarihli galerisi aşağıda sizi bekliyor. Şimdiden iyi seyirler..

İşte O Faul Fotoğraflar;

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git